Mums rūpi, ar tu saugus už vairo!!!

 

slide-3

MŪSŲ MISIJA

ugdyti kultūringus vairuotojus, gebančius priimti sprendimus kelyje atsakingai, veikliai, su pamatuota rizika ir drąsa

MŪSŲ VIZIJA

tapti neįprasta, neformalia vieta, kur susitinka asmenybės – norintys tapti vairuotojais ir jau esantys puikūs vairuotojai, kur susitinka jaunystė ir patirtis, kur bendryste dalinasi visi besidžiaugiantys vairavimo laisve

MŪSŲ VERTYBĖS

Profesionalumas – tai kūrybinis procesas, besiremiantis koučingo metodais. Tai  puikiomis žiniomis ir praktine patirtimi pagrįstas, profesiniu meistriškumu pasireiškiantis, plačiu mąstymu įgalinantis, alternatyviais sprendimais nušlifuotas mokymo (-si) procesas.

Verslumas – tai iniciatyvos, naujoviškumas, pažinimas ir pritaikymas. Tai galimybė rasti ir įgyvendinti naujoviškus principus, atsižvelgiant į greitai besikeičiančius žmonių poreikius, kuriančius geresnę kokybę ir vertę įmonei, klientams bei kiekvienam čia dirbančiajam.

Bendruomeniškumas – bendradarbiavimas ir bendrystė įmonėje. Tai bendrų tikslų siekimas bendradarbiaujant ir šeimyniškai rūpinantis kiekvienu darbuotoju bei klientu.

Socialinė atsakomybė  – įmonės vidinė ir išorinė darna. Tai atsakingas požiūris ir atviri santykiai tarp darbuotojų, įmonės ir visuomenės.  Skaidri rinkodara ir komunikacija, tarnaujantis požiūris į visuomenę, etiški sprendimai ir kultūringo elgesio sklaida.

Neformalumas – savo tikslų siekiame atsižvelgdami į jūsų poreikius ir patirtį. Neįprasta mokymosi aplinka, sukurta pagal naujausius tyrimus apie mokymosi medžiagos įsisavinimą ir geresnę komunikaciją.

 MŪSŲ STRATEGIJA

Kiekvienas mūsų klientas – unikali, nepakartojama, labai vertinga asmenybė. Jiems siūlomos paslaugos pritaikomos individualiai pagal asmenybines savybes ir prigimtinius gebėjimus.

Būti patikimu vairavimo mokymosi partneriu klientams, turintiems ambicijų išmokti kultūringai vairuoti.

Būti profesionaliais vairavimo mokymo specialistais, patikimais vairavimo mokytojais ir verslo partneriais.

Išlaikyti besimokančiųjų pasitikėjimą ne tik mokymosi laikotarpiu, bet ir visuomet, kai iškyla su vairavimu susijusių klausimų.

Tapti aukštos reputacijos įmone, kurioje rasite kultūringą ir malonų aptarnavimą, aukštą socialinę atsakomybę, kvalifikuotą profesionalių mokytojų darbą ir konsultacijas, greitą reagavimą į klientų poreikius.

Nuolat tobulėjanti įmonė, kurioje mokosi ne tik klientai, bet ir darbuotojai.

Mokanti džiaugtis įmonė – klientų egzaminų rezultatais, darbuotojų pasiekimais puikiu darbu ir geru poilsiu.